Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

У Діснейленді продаватимуть український дерев’яний конструктор

Автор:

|

Серпень 09, 2018

|

Рубрика:

У Діснейленді продаватимуть український дерев’яний конструктор

Незабаром Україну знатимуть у світі і через іграшки: український конструктор Ugears із осені можна буде побачити в магазинах Disney по всьому світу (всього близько 700 точок) та у розважальному парку «Диснейленд» у Каліфорнії. Як повідомив Геннадій Шестак, співзасновник Ugears, перемовини тривали майже рік. Перша партія товарів буде відправлена в другій половині серпня і потрапить на полиці крамниць вже восени. «Ми витратили майже рік на спілкування, узгодження моделей та їхнє виготовлення. Це нові моделі, диснеївські образи, створені за їхніми прототипами і затверджені в них».
Стартап Ugears, що виробляє незвичайні механічні 3Д-пазли з фанери для дорослих і дітей, був започаткований 2014 року в Києві і зараз має свої крамниці в десятках країн на п’ятьох континентах. Для того, щоб скласти конструкцію, не потрібно ні клею, ні цвяхів — один зі способів з’єднання деталей є запатентованим винаходом.
Колекція Ugears складається з 35-х моделей, кожна з яких вражає продуманим дизайном і увагою до деталей. Компанія постійно розвиває нові ідеї. Покупці отримують набір із попередньо вирізаними частинами, які потрібно скласти докупи. Місія компанії — перетворити збір моделей та гру з ними на приємний спосіб проведення часу для всієї сім’ї. Сконструйовані вироби не лише цікаво працюють, але й мають оригінальний вигляд і можуть служити сувеніром.
Загалом у компанії працює близько 200 осіб. Виробництво розміщене під Києвом. Над зовнішнім виглядом працює команда дизайнерів, художників та інженерів. Близько двох десятків працівників готує продукт до серійного виробництва.
«За угодою, — поділився п. Шестак, — якщо товар зарекомендує себе, то Disney може запропонувати його дилерам і групам у реґіонах. Зараз у нас затвердили чотири моделі, прототип п’ятої ще розглядатиметься. У перспективі — розробка більшої кількості моделей».
За словами підприємця, їхня компанія — перша за останні 22 роки, кому Disney дозволив залишити свій бренд на упаковці, і це звучатиме так: Ugears For Disney. Крім цього, одну з українських моделей Disney обрав до своєї колекції різдвяних іграшок, які компанія активно просуватиме перед зимовими святами. Ugears також планує до кінця року запустити лінійку настільних ігор після більш ніж річної роботи над проектом.
Рік тому український стартап зібрав майже 290 тис. USD на платформі Kickstarter на виробництво першої в світі механічної музичної моделі, на якій можна грати. Близько 3 тис. людей інвестували гроші в цей виріб. Серед інших розробок, які представлялися на Kickstarter, — навігатор дат і серія «Механічне місто», до якої входять трамвайна лінія, залізниця та фабрика роботів. Частина іграшок може рухатися. У компанії хочуть вірити, що навіть у сучасному світі відеоігор та віртуальної реальності люди все ще відчувають радість, коли їм вдається знайти творчий спосіб застосувати власні руки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply