Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 2, 2021

Рукавичка, що перетворює мову жестів у текст

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Рукавичка, що перетворює мову жестів у текст

Інженери з Каліфорнійського університету в Сан-Дієґо розробили розумну рукавичку, здатну перетворити абетку американської мови жестів у текст, а також контролювати кисті віртуальних персонажів.
Пристрій назвали The Language of Glove, а його виробництво всього 100 USD. Більшість деталей за копійки купується в будь-якій крамниці електроніки.
А тернополянка Тамара Вощило, котра нещодавно закінчила технічний коледж, також винайшла рукавичку і програму до неї, які можуть перетворювати жести на мову. Написати програму дівчині допоміг її викладач. «Працює це так: людина одягає рукавичку, — пояснює 19-річна винахідниця. — Перед користуванням потрібно ввімкнути bluetoоth на телефоні і створити пару між цими двома пристроями. На кожному пальці є датчик. Мікроконтролер зчитує дані з датчиків, обробляє інформацію та передає її на стільниковий телефон».
За розповідями випускниці, її пристроєм вже зацікавилися в школі для глухонімих дітей. «Хоча зараз мови про його виробництво нема, для цього потрібні гроші. Крім цього, немає межі досконалості — я буду й далі займатися цією роботою», — додала вона. Також тернополянка зазначила, що її винахід став об’єктом дипломної роботи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply