Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Розумний тримач для смартфону

Автор:

|

Вересень 14, 2017

|

Рубрика:

Розумний тримач для смартфону

Українці створили розумний тримач для смартфону. Проект QLYX українських розробників зібрав на Kickstarter 125 тис. USD замість заявлених 40 тис. USD. Проект підтримали 2892 особи. Збір замовлень команда продовжить на платформах Indiegogo (США) та Machi-ya (Японія).
QLYX — це мобільний магнітний тримач для телефонів. Він має вбудований модуль Bluetooth Low Energy для під’єднання до телефону. На телефоні тримач взаємодіє з додатком, доступним для як для iOS, так і для Android. Він вміє запускати додатки, збирати статистику водіння, ставити цятку парковки, автоматично прокладати маршрут із урахуванням часу доби та трафіку.
Це — проект української команди, яка відкрила компанію IDA USA LLC у США для виходу на західні ринки та запуску кампанії на Kickstarter. Сама ж компанія працює в Києві, в команді є інженери, промислові дизайнери, програмісти, дизайнери графіки та маркетологи.
У компанії зазначили, що отримані кошти витратять на фінальну збірку розумних мобільних тримачів у США, на розширення кастомізації (додавання кольорових рамок, збільшення кількості інтегрованих програм) та роботу над новими ґаджетами. Збірка продукту почнеться в США вже незабаром. Першим бекерам продукт обіцяють вислати в жовтні ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply