Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Розумний робот Тереза Мей

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Розумний робот Тереза Мей

Перша в Великій Британії розумна робот-офіціантка отримала ім’я Терези Мей, колишньої глави уряду країни, яку не раз порівнювали з роботом. Вона працює в ресторані The Tea Terrace на південному сході Англії. Ехаб Шоула, керуючий директор The Tea Terrace, жартує: «Ми назвали робота Терезою, але наш робот набагато розумніший, ніж переважна більшість британських політиків».
Ресторатор розповідає, що Theresa — шостого покоління роботизованих офіціанток, які були вперше запущені в Японії кілька років тому. Робот має автономну навігацію, автоматичний обхід перешкод, голосові функції й автоматичне подавання страв. Тереза вміє сама планувати свій маршрут, уникати зіткнень із перешкодами, а також переносити крихкі та важкі вантажі на великі відстані краще, ніж жива людина. «Ми плануємо повністю замінити наших співробітників роботами», — анонсує господар закладу, котрий придбав розумну Терезу за 22 тис. USD.
Тереза приносить замовлення до столика, розповідає про те, які страви і напої принесла, відповідає на запитання щодо меню, а потім просить клієнта торкнутися її руки, щоб вона могла повернутися на базу та приступити до обслуговування інших відвідувачів. «Якщо Тереза зустрічає на своєму шляху людину, вона зупиняється просить поступитися місцем, а потім продовжує рух до мети.
Терезі не потрібні вихідні, відпустка, вона може працювати 48 годин на одній зарядці батареї. «Вона не буде хворіти, скаржитися на втому, проситися у відпустку і спізнюватися на роботу. Це справді ідеальний співробітник», — запевняє п. Шоула.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply