Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Робот-мул

Автор:

|

Липень 31, 2014

|

Рубрика:

Робот-мул

Робот «Куджо»

Американські морські піхотинці тестували робота-мула, який здатен без зарядки нести на собі 180 кг вантажу на відстань 20 км нерівною місцевістю. Солдати назвали його «Куджо» на честь собаки-вбивці з роману Стівена Кінґа.

Пристрій був успішно випробуваний минулих вихідних на Гаваях. Машині дали завдання забезпечити водою військові частини. Піхотинці, котрі брали участь у випробуваннях, були приголомшені спритністю, із якою робот-мул пересувався пересіченою місцевістю. «Я думав, що він де-небудь обов’язково спіткнеться та втратить рівновагу, однак цей робот виявився дуже міцним і надійним. Він спокійно долає 70-80 % усіх перешкод, із якими може впоратися морський піхотинець», — розповів молодший капрал Дікманн.
Робот-мул працює в напівавтономному режимі: він запрограмований на співпрацю з людьми, як це робить добре натренована тварина. Солдати, що керують LS3, закріплюють на нозі спеціальний сенсор, на рухи якого має реагувати робот. Військовики також мають можливість регулювати відстань між собою та «Куджо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply