Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Робокіт, що приземляється на свої «лапи»

Автор:

|

Січень 18, 2021

|

Рубрика:

Робокіт, що приземляється на свої «лапи»
Ось так виглядає робокіт

Робот під назвою Agro, розроблений інженерами Військової академії США у Вест-Пойнті, дозволить назавжди вирішити військовим і рятувальникам проблему безпечного приземлення об’єкта на ноги. Адже створений ними робот здатен приземлятися тільки на свої чотири колеса, через що його охрестили котом.
Військові та рятувальні служби все частіше використовують роботів. Й іноді найпростіше скинути такий механізм в епіцентр подій із повітря. Але раніше доводилося зіштовхуватися з відмовою техніки через неправильне приземлення. Довгий час інженери ламали собі голови над тим, як зробити так, щоб пристрій приземлявся безпечно. Тепер їм вдалося.
Кожне колесо робота рухається незалежно, отримавши власний електродвигун. Це дозволяє підвищити маневреність і мобільність пристрою. Під час скидання інерційний блок фіксує падіння, запускаючи спеціальний механізм, що дозволяє кожному колесу обертатися під різними кутами та швидкостями. Це створює крутний момент, що в підсумку призводить до приземлення на всі чотири колеса, подібно до того, як коти завжди приземляються на лапи. Рухома конструкція дозволяє Agro поглинати силу удару, і робот одразу ж після приземлення розпочинає роботу.
Як повідомляв «Міст», роботи-собаки полетять на Марс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply