Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Перший двоствольний самозарядний пістолет

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Перший двоствольний самозарядний пістолет

Приватна збройова компанія Arsenal Firearms вигото­вила екзотичний пістолет AF2011-A1 Se­cond Century 45-го каліб­ру. Монстра Second Cen­tury випущено на честь сторіччя знаменитого пістолета Colt M1911, який використовують і досі. Удала модель Джона Бравнінґа успішно існує вже друге століття, звідси — і назва нової зброї.

Із цієї російсько-італійської «іграшки» можна випустити 16 куль приблизно за три-п’ять секунд. Такого результату вкрай важко добитися з будь-яким звичайним пістолетом. Довжина новинки становить 220 мм, ширина — 50 мм, висота —

145 мм, довжина стволів — 125 мм, а важить зброя 1,85 кг. За запевненням компанії, це — перший напівавтоматичний пістолет зі здвоєним стволом, установленим на єдиній рамі, спроектований за промисловими специфікаціями в розрахунку на серійний випуск. Власне, нову зброю вже можна замовляти, причому є кілька варіантів здвоєних курків і спускових гачків. За один постріл Second Century випускає синхронно дві кулі загальною вагою 30 г, які потрапляють у ціль на відстані 2—5 см одна від одної. Для порівняння: стандартна куля від патрона 9х18 мм для пістолета Макарова важить 6,1 г.

Подвійний удар із AF2011-A1 здатен звалити з ніг бика, стверджують зброярі. Заряджається AF2011-A1 магазином на 16 патронів. Фактично це — два паралельних магазини по вісім патронів, скріплених спільною основою. Вони вставляються в руків’я як єдине ціле. Творці вважають новий пістолет досить точним як для такої важкої та потужної зброї. Із дистанції 15 ярдів до мішені всі 16 куль потрапляють у ділянку розміром з апельсин; а на відстані 25 ярдів ця площа зросте приблизно до діаметра кавуна.

Додамо, що Arsenal Firearms має у своєму розпорядженні виробничі потужності в Росії, Австрії й Італії, які будуть випускати продукцію для різних ринків. Створили цю компанію бізнесмен і колекціонер зброї Дмитро Стрешинський і італійський збройовий майстер Нікола Бандіні.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply