Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Оборонні конструкції, що не мають аналогів у світі

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Оборонні конструкції, що не мають аналогів у світі

Захисний редут

У Міністерстві оборони (МО) України показали унікальні оборонні споруди, створені українськими інженерами для захисту Маріуполя. «Кілометри повнопрофільних окопів, сотні тисяч тонн бетону та землі, грамотно продумані сектори обстрілів, вогнева підтримка сусідів — все це новітні українські позиції недалеко від Маріуполя», — повідомила прес-служба МО.
У відомстві розповіли, що вогневі точки створені зі спеціальних металевих боксів і покриті своєрідним «листковим пирогом» з півтораметрового посиленого залізом бетону, землі та дерева. «Пробити його не зможе жоден із російських артилерійських снарядів. Вхід і бійниці захищені панцерними віконницями та дверима, які зсередини замикаються на надійні засуви», — підкреслили в повідомленні.
Стіни та стеля покриті негорючим звукоізоляційним матеріалом. В оборонних боксах передбачені місця для сну, є можливість встановити автономні джерела електричного живлення та, відповідно, холодильник і телевізор. Крім цього, через невеликі відстані в окопах організовані спеціальні перекриті місця, які захистять від обстрілу «Градами». Ці щілини захищені більш ніж чотириметровими бетонними перекриттями, які спираються на основу зі залізобетонних блоків. Крім того, в спорудах викопані бункери п’ятиметрової глибини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply