Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Об’єктиви для смартфонів

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Об’єктиви для смартфонів

Sony представила автономний об’єктив, що перетворює смартфон на напівпрофесійний фотоапарат. Об’єктиви QX10 і QX100 уже є повноцінними фотоапаратами — зі системою оптичної стабілізації та слотом для карти пам’яті, але без видошукача. Його роль бере на себе смартфон.

Об’єктив установлюється на корпус смартфона за допомогою спеціального регульованого кріплення. Але оскільки об’єктив зв’язується з телефоном або по Wi-Fi, або через протокол NFC, жорстка прив’язка до корпусу смартфона не є обов’язкова.
Зйомка зі застосуванням автономних об’єктивів може відбуватися дистанційно, а об’єктив, видошукач і кнопка спуску при цьому можуть перебувати одне від одного на достатній відстані.
Відзняті фотографії об’єктив за допомогою спеціального додатку Sony PlayMemories відправляє назад на смартфон. Варто зазначити, що обидва автономних об’єктиви працюють як із iPhone, так і зі смартфонами на базі Android. Світовий реліз об’єктивів призначено на 20 вересня. Флагманська модель QX100 буде продаватися за ціною 500 USD, бюджетна QX10 — 250 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply