Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Накопичувач енергії, що заряджається за 30 секунд

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Накопичувач енергії, що заряджається за 30 секунд

Дослідницька група з Корейського інституту передових технологій (KAIST) розробила гібридне джерело живлення, для повної підзарядки якого вимагається від 20 до 30 секунд. Традиційні акумулятори, які функціонують за допомогою електролітів, мають значні обмеження по швидкості підзарядки через те, що вони не витримують високої напруги струму і швидко починають виходити з ладу. Крім цього, при їхньому виготовленні використовуються вибухонебезпечні органічні розчинники, які негативно позначаються на їхній екологічності.
Проф. Чинг Ку Канг і його колеги з Вищої школи енергетики KAIST продумали конструкцію, яка не має згаданих недоліків. Вони з’єднали волоконно-подібні полімерні ланцюги і металооксидні нанокатоди на поверхні графену. Графен був обраний як основа не випадково: його «сітчаста» структура збільшує загальну площу накопичувача та забезпечує йому більшу ємність.
Місткість акумулятора визначається двома електродами, а баланс між катодом та анодом робить силу струму стабільнішою. Для створення катодів фахівці використовували оксид металу в суб-нанорозмірних структурах. Це дозволило їм підвищити швидкість обміну енергією та мінімізувати її втрати.
Гібридний девайс може заряджатися при такій силі струму, яка у 100 разів перевершує стандартну. Для повного «насичення» йому потрібно всього 20-30 секунд, навіть при використанні малопотужних систем зарядки, таких як USB-перехідники або гнучкі фотоелементи. Таким чином, інноваційний пристрій не лише витримує високу напругу, але і має довгий життєвий цикл, отже, довше прослужить своєму власникові. За словами винахідників, накопичувач ідеально підходить для «швидкісної» зарядки портативних мобільних пристроїв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply