Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Морський безпілотник майбутнього

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Морський безпілотник майбутнього

Учені Національного університету Сінґапуру розробили компактний морський безпілотник-розвідник, здатний проникнути у важкодоступні місця під товщею океанської води. Пристрій назвали MantaDroid. Дрон отримав внутрішню структуру, схожу до електричних скатів, кожне крило приводиться в рух від одного двигуна. Двигун розмістили в спеціальну камеру, створену з матеріалу, що не пропускає воду.
MantaDroid здатен проникати в найнезручніші місця морської безодні завдяки своїм невеликим розмірам. Довжина апарату становить всього 35 см, а швидкість переміщення — 3 км/год. За словами розробників, низька швидкодія компенсується часом автономної роботи. Точне число не називається. На думку експертів, безпілотний пристрій може функціонувати без підзарядки кілька діб.
MantaDroid містить безліч датчиків, що дозволяють регулювати його у режимі реального часу. Дроном уже зацікавились Військово-морські сили Сінґапуру й уже замовили тестування пристрою. Великі сумніви у військових викликає полімерний корпус безпілотного розвідника, вони хочуть перевірити його на міцність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply