Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Microsoft створила технологію для боротьби з фейками

Автор:

|

Вересень 19, 2020

|

Рубрика:

Microsoft створила технологію для боротьби з фейками

Корпорація Microsoft розробила інструмент, що розпізнаватиме зображення людей із фейковими обличчями, які створив комп’ютер. Завдяки аналізу світлин і відео програмне забезпечення зможе давати оцінку вірогідності, що матеріал є штучним. В такий спосіб компанія хоче боротися з дезінформацією.
Microsoft Video Authenticator виявляє фейки за знаками, яких людина не може помітити. До прикладу, тонкі пікселі в сірих відтінках на місці, де створена комп’ютером версія обличчя. Компанія запровадила власні методи машинного навчання для створення додатку, а згодом протестувала цю модель на базі обміну обличчями Facebook.
Технологія створення фейкового обличчя на зображенні (діпфейку) набула поширення 2018 року, коли деякі розробники почали впроваджувати методи штучного інтелекту для створення схожого програмного забезпечення. Створення діпфейку полягає у завантаженні даних у вигляді зображень однієї людини та відеоматеріалів з обличчям іншої на комп’ютер. Програмне забезпечення використовувало дані для створення нового відео уже зі зміненим обличчям, мімікою та синхронізацією губ.
Деякі компанії розробили програми, що потребують лише одного селфі, аби замінити обличчя зірки звичайним у голівудському фільмі. Зазвичай такими програмами зловживають для створення оманливих кліпів, де людина з певною метою може діяти так, як ніколи до цього.
Як повідомляв «Міст», раніше у Microsoft навчили штучний інтелект творчо редагувати тексти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply