Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Львів’яни розробили розумний годинник

Автор:

|

Червень 26, 2014

|

Рубрика:

Львів’яни розробили розумний годинник

LaMetric

Львівські програмісти, котрі розробили розумний годинник LaMetric, запустили всесвітню спільнокошт-кампанію на площадці Kickstarter. Подія такого масштабу відбулася в місті Лева вперше. Сконструювали розумний годинник учасники невеликого львівського технологічного стартапу Smart Atoms.

LaMetric — це перший настільний розумний годинник, який окрім часу може показувати температуру, важливі дати, новини й будь-які інші оповіщення, необхідні для життя та бізнесу. «Пристрій був розроблений у Львові від ідеї до прототипу. Проморолик для спільнокошт-кампанії зняли також у Львові. Герої ролика — львівські професійні актори, а музика до нього написана львівським музикантом і композитором. Усі творці ґаджета — випускники вищих навчальних закладів Львова. Це ще раз підтверджує, що Львів — місто талановитих і творчих людей», — тішаться у Львівській міській раді.
За словами Назара Білоуса, засновника Smart Atoms, ця розробка ще раз засвідчує, що «Львів — це не лише центр технологічного аутсорсингу, а місто, яке робить кроки у створенні технологічних продуктів і ґаджетів, розвиває наукоємне виробництво». Зазначимо, що в команді розробників розумного годинника працюють інженери, котрі виконали сенсорну панель управління для нового низькопідлогового трамваю «ЕлектронТранс».

Дар’я Буряченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply