Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Китаєць створив свою голлівудську зірку Скарлет Йогансон

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Китаєць створив свою голлівудську зірку Скарлет Йогансон

Робот Скарлет Йогансон

Рікі Ма, дизайнер із Сянгану, спроектував і власними руками зібрав дівчину-робота, яку зробив схожою на Скарлет Йогансон. Хоч 42-річний Рікі і відмовляється називати ім’я голлівудської актриси, але все й так видно. На створення робота ентузіаст витратив 50 тис. USD і півтора року роботи. Свого робота дизайнер назвав Mark 1, що передбачає появу в майбутньому нових, досконаліших моделей.
Рік Ма каже, що на втілення цього проекту його підштовхнуло дитяче захоплення анімаційними фільмами про роботів. Він завжди мріяв займатися чимось подібним, і нарешті у нього з’явився такий шанс. «Коли я працював над своїм роботом, багато людей питали: «Ти що, дурень? Адже це — шалено дорого! Ти знаєш, як все це працює?». Було важко слухати подібні зауваження», — зізнався дизайнер.
Для скелета дівчини-робота були використані деталі, надруковані на 3D-принтері. 70 % її тіла були створені за допомогою технології 3D-друку, а зовні тіло вкрите силіконовою шкірою. Крім того, що вона вміє рухати головою, руками, пальцями, робо-Скарлетт здатна імітувати людську міміку та відповідати на запитання, задані їй за допомогою спеціального мікрофона, а також кокетливо дякувати своєму творцеві за компліменти на свою адресу. Розробку рухомих частин робота та написання програмного забезпечення Рікі також виконав сам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply