Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Клавіатура зі штучним інтелектом

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

Клавіатура зі штучним інтелектом

SwiftKey Neural

Розробники представили першу у світі клавіатуру для смартфонів SwiftKey Neural, яка завдяки штучній нейронній мережі здатна коригувати та передбачати текст користувача. Ключовою відмінністю новинки від звичних клавіатур стане більша точність підказок. Нова система працюватиме на базі цілих речень із урахуванням контексту раніше написаного.
В основі клавіатури лежить система N-gram, яка має базу користувачів із понад 1 млрд людей. Завдяки цьому система здатна пропонувати правильну підстановку в переважній більшості випадків. Однак варто зазначити, що N-gram поки що не здатна вгадувати слова, які раніше не використовувалися в задуманій господарем смартфона послідовності, і не може враховувати прихований зміст тексту.
За словами розробників, використання нейронної мережі та структури головного мозку за основу для клавіатур зможе в майбутньому запропонувати користувачеві відразу усю добірку з фраз замість підказок. Тому необхідність у буквених клавішах із часом зникне. На цей момент нова клавіатура SwiftKey Neural вже доступна для пристроїв із Android 4.4.4 і вище.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply