Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Клавіатура для програмістів

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Клавіатура для програмістів

Американський програміст Джефф Етвуд оголосив про створення комп’ютерної клавіатури, розробленої спеціально для творців програмного забезпечення. Д-р Етвуд зазначив, що програмісти змушені багато друкувати, через що в них – підвищені вимоги до клавіатури. Він додав, що випробував шість дорогих клавіатур і жодна не задовольнила його цілком, тому він вирішив розробити власну.

У девайсі Джеффа Етвуда задіяні механічні перемикачі Cherry MX. Користувач може натиснути на клавіатурі до шести кнопок за раз, що додає кількість можливих «гарячих клавіш». Клавіші легко міняються місцями при перемиканні на іншу розкладку.
У нижній частині клавіатури розташовано перемикачі, за допомогою яких можна поміняти розкладку та змінити призначення кнопок-модифікаторів. У клавіатуру також додано підсвітку із сімома рівнями яскравості.
Клавіатура, яку д-р Етвуд назвав CODE, коштує 150 USD. Вона буде випускатися у двох варіантах — із 104 клавішами й із 87 клавішами (версія без цифрової клавіатури). CODE з’єднується з персональним комп’ютером через інтерфейс USB, але буде постачатися також із перехідником на PS/2. Додамо, що д-р Етвуд відомий як співзасновник Stack Overflow — сайту про програмування, де інформація подана у вигляді запитань і відповідей. Він також є автором блогу про програмування Coding Horror.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply