Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

Додаток українки з Нью-Йорку завантажили 6 млн людей

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Додаток українки з Нью-Йорку завантажили 6 млн людей

Український додаток Inkhunter, який показує вигляд татуювання на тілі, завантажили 6 млн користувачів. Автором проекту є 24-річна Олександра Рогачова з Коломиї, котра з 2016-го мешкає у Нью-Йорку. 2014 року Олександра разом із друзями з Університету ім. Каразіна у Харкові виграла хакатон на тему технологій доповненої реальності. Вони розробили прототип додатку, який показує користувачу вигляд татуювання на його тілі.
Демо-версія Inkhunter з’явилася в AppStore 2015-го. У лютому 2016 року додаток допрацювали, зробили зрозумілим, зручним і покращили дизайн. Однак нову версію користувачі завантажувати не поспішали.
Тоді дівчина стала шукати інвестиції: відправила 12 заявок в європейські Й американські інкубатори, написала релізи про додаток у кілька засобів масової інформації.
Першими відгукнулися журналісти The Daily Dot. Потім були Product Hunt, TechCrunch, Vogue і Cosmopolitan — загалом видання в 40 країнах. Додаток Inkhunter швидко зібрав перші 100 тис. користувачів. Олександра разом зі своїм партнером Павлом Разумовським отримали пропозицію від акселератора стартапів ERA переїхати до Нью-Йорка. Там їм запропонували 40 тис. USD інвестицій.
Поки що команда Inkhunter тримає темп. Нещодавно хлопці домовилися про партнерство з кіностудією Fox. Компанія знімає серіал, головний герой якого носить багато татуювань. Fox запропонувала розмістити галерею цих татуювань у додатку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply