Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Corezoid порапила на Startup Grind

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Corezoid порапила на Startup Grind

Corezoid

На впливовому світовому форумі інновацій StartupGrind у Редвуд-сіті (штат Каліфорнія) виступили лідери провідних світових компаній, було проведено понад 200 семінарів і презентацій. Відкриттям StartupGrind 2016 року став й перший в історії форуму український стартап-павільйон.
На стенді передових розробок української ІТ-спільноти, були представлені ОС Corezoid і ще сім перспективних стартапів у сфері хмарних технологій і захисту даних, серед яких — Spinbackup, CartFresh, QRhythm, DataVirtuality, Stafffr і Buzzarm.
«Сектор IT-індустрії в Україні зростає неймовірно швидко. Під час підготовки першого національного стенда на StartupGrind ми зіткнулися з непростим питанням вибору найцікавіших розробок із 40 поданих заявок, — розповів підприємець Євген Розинський, організатор українського стенда. — Упевнений, що ці чудові стартапи зможуть гідно представляти Україну в світі».
Торік хмарна ОС Corezoid стала першим східноєвропейським стартапом, представленим у крамниці Web-сервісів Amazon. Сorezoid базується на теорії кінцевих автоматів із використанням методів програмування з явним виділенням станів. Ця ОС дозволяє прискорити запуск нових продуктів, скоротити витрати на підтримку існуючої ІТ-інфраструктури, посилити контроль над бізнес-процесами всередині компаній. Corezoid реалізує концепцію Post-IT, у рамках якої програмне забезпечення не створюється з нуля, а збирається, як із кубиків «леґо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply