Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 1, 2023

Австралійці вигадали ґаджет ROAM-e для селфі, що літає

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

Австралійці вигадали ґаджет ROAM-e для селфі, що літає

ROAM-e

Австралійська компанія IoT Group випустила пристрій для селфі, що літає. Ґаджет, який отримав назву ROAM-e, буде продаватися в усьому світі з червня ц. р. За словами Єна Дюффелля, виконавчого директора IoT Group, компанія хотіла сконструювати селфі-палицю на стероїдах. «Проблема селфі-палиці у тому, що вона обмежена довжиною палиці. Ми хотіли створити річ, яка робитиме фото, літаючи з вами», — сказав посадовець.
Пристрій потрібно зв’язати зі смартфоном. Два його ротори можна запрограмувати, щоб вони розпізнавали обличчя. Ґаджет може летіти на відстані до 25 м від користувача. Крім цього, він може робити панорамні світлини або 20-хвилинне відео в режимі реального часу. ROAM-e має п’ятимегапіксельний сенсор CMOS і процесор Quad Core ARM Cortex A7.
Розробники хотіли зробити пристрій так, аби його можна було покласти до торби. Тому, його ротори можна згорнути. «Ми хотіли, щоб він був досить малим, аби поміститися в торбинку чи кишеню. Ми змоделювали його не більшим, ніж 600-мілілітрова пляшка води», — пояснив п. Дюффелль. У майбутньому компанія планує вдосконалити цей ґаджет. Вона хоче, аби ROAM-e розрізняв геолокацію та міг долітати до певної точки на мапі та повертатися.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply