Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Apple може створити «розумну каблучку»

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

Apple може створити «розумну каблучку»

Каблучка Apple

Американська компанія Apple подала заявку на патент на новий пристрій: інтерактивний перстень зі сенсорною панеллю або екраном, який буде працювати в парі зі смартфоном. Новий пристрій, згідно з описом, передбачає тактильний зв’язок із власником, з допомогою якої той буде отримувати повідомлення. Також у персні може бути вбудований мікрофон для голосових команд.
Крім того, передбачається, що ґаджет зможе розпізнавати написаний власником текст із руху руки. Між тим, це — лише заявка на патент, і вона дуже мало розповідає про плани Apple. Адже багато з патентів Apple так і не стали впізнаваними продуктами, тому рано вважати, що компанія ставить «розумну кабучку» у виробництво. У заявці Apple говориться, що використання сучасних пристроїв із сенсорним екраном може бути незручним або неефективним для певних завдань і додатків. Це передбачає, що «розумний перстень» підійде людині, котра вже щось робить своїми руками або втомлюється від тривалого використання девайса більшого розміру. Крім того, зазначає Apple, світло від сенсорного екрану в певних умовах може бути недоцільним або навіть небезпечним, якщо воно видає місцезнаходження користувача.
Тому є потреба в стриманішому, безпечнішому й ергономічнішому способі впливу з сенсорними екранами або панелями. Заявка на патент «розумної каблучки» розповідає про те, що смартфони підводять у багатьох важливих моментах, а маленький пристрій не підведе. На ринку вже є кілька «розумних перснів», хоча вони значною мірою потрібні для того, щоб керувати телефонами й іншою електронікою за допомогою Bluetooth. Жодна з них не здається таким надійною, як пристрій, описаний у заявці Apple.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply