Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Який напій знижує ризик смертності

Автор:

|

Вересень 12, 2022

|

Рубрика:

Який напій знижує ризик смертності

Дані Британського біобанку засвідчили, що люди, які випивають два або більше горняток чорного чаю на день, мають на 9-13 % нижчий ризик смертності. При цьому результат був однаковим, незалежно від того, чи додавала людина молоко або цукор у чай, або якої температури напою віддали перевагу.
Дослідники з Національного інституту здоров’я використали дані британського біобанку, в якому 85 % із пів мільйона чоловіків та жінок, віком від 40 до 69 років, повідомили, що регулярно п’ють чай. Із них 89 % сказали, що пили чорний сорт. Дослідження тривало більше десяти років.
«Отже, регулярне споживання чорного чаю (найширше споживаного чаю в Європі) пов’язане з помірним зниженням загальної смертності та, особливо, смертності від серцево-судинних захворювань серед дорослих людей середнього віку», — зазначили науковці.
Крім того, дослідники з Тяньцзіньського медичного університету в Китаї виявили, що люди, які випивали від двох до трьох горняток кави або від трьох до п’яти горняток чаю на день, або від чотирьох до шести горняток обох напоїв, мали на 32 % нижчий ризик інсульту або деменції.
Як повідомляв «Міст», чай зі смаком пива з’явився в Австралії.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online