Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Який напій суттєво пригнічує коронавірус

Автор:

|

Грудень 06, 2020

|

Рубрика:

Який напій суттєво пригнічує коронавірус
Цілющий коріандр

Німецькі вчені з’ясували, що чай здатен пригнічувати активність Covid-19. Група вірусологів з Інституту вірусології Університетської клініки Ессена інкубувала інфіковані клітини з трав’яними чаями з шавлії та коріандру. Спершу вони доводили напої до кипіння, а потім настоювали їх упродовж двох годин за температури води в 60 градусів за Цельсієм, аби забезпечити максимальне насичення трав’яними компонентами.
В ході дослідження вдалося виявити, що навіть короткочасного прийняття перилли та шавлії досить, щоб придушити відтворення коронавірусу. Результат спостерігався вже після 30 хвилин обробки клітин. При цьому лікувальний ефект досягають не за рахунок загального противірусного ефекту, позаяк ці ж відвари не мали дії на вірус простого герпесу. Фахівці дійшли висновку, що такі чаї, імовірно, можна застосовувати для профілактики коронавірусної інфекції, однак цю інформацію ще мають оцінити інші фахівці.
Як повідомляв «Міст», коронавірус розгулює організмом і шукає, за яке б місце скубнути.

До слова
Американські науковці провели масштабне дослідження та розказали, чи можна їсти на ніч. Для дослідження обрали 41 людину зі зайвою вагою. При цьому їм давали їсти одні і ті ж харчі. Одна група 80 % раціону їла вдень, інша 50 % — після п’ятої години вечора. Медики довели, що обидві групи набирали вагу однаково. Так медики довели, що їсти на ніч можна, проте лише дієтичні продукти. Категорично заборонено вживати на ніч алкоголь та оброблене м’ясо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply