Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Як можна легко позбутися застуди

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Як можна легко позбутися застуди

З холодами збільшується ймовірність звичайної застуди. Іноді потрібно кілька тижнів, щоб позбутися її симптомів — закладений ніс, нежить, м’язові та головні болі, температура. І якщо більшість людей можуть вести повсякденне життя з цими симптомами, то частина завдань може виявитися нездійсненною. Декотрі експерти вважають, що поряд із відпочинком і сном, теплом і питтям рідини, допомагають добавки, які швидко усувають симптоми застуди — цинк, ехінацея і сироп чорної бузини.
Огляд досліджень показав, що таблетки цинку можуть допомогти людям позбутися від застуди швидше. В середньому тривалість лікування скорочується на третину. Дози, використані в цьому дослідженні, становили від 80 до 92 мг на день.
Огляди досліджень, проведених за кілька років, засвідчили, що прийом ехінацеї пурпурової запобігає і скорочує термін позбавлення від застуди. Добавка випускається в таблетках, у вигляді чаю і екстрактів. Позитивний вплив ехінацеї при застуді помітний тоді, коли учасники вживали 240 мг щодня впродовж чотирьох місяців. Перед прийманням варто порадитися з лікарем, оскільки добавка може вплинути на дію інших ліків, які приймаєте.
Сироп чорної бузини використовують для боротьби зі застудою в усьому світі. Одне з досліджень продемонструвало, що він на чотири дні скоротив тривалість застуди у людей з грипоподібними симптомами та значно знизив важкість застуди порівняно з тими, хто приймав плацебо. Ця добавка також зменшує симптоми грипу, схожі на застуду, але діють жорсткіше. Група з 60 осіб з грипом приймала по 15 мл сиропу бузини чотири рази на день. За два-чотири дні їхній стан став покращуватися. Тим часом контрольній групі знадобилося сім-вісім днів, щоб пом’якшити симптоми хвороби.
Показав ефект і екстракт бузини в формі таблеток. Учасники дослідження, які вживали 175 мг таблеток екстракту впродовж двох днів, зменшили такі симптоми, як жар, головний, м’язовий біль і закладеність носа вже за добу.
При цьому звернутися до лікаря необхідно, якщо симптоми не поліпшуються через три тижні, раптово посилюються, тримається дуже висока температура, є озноб і тремтіння в тілі, важко дихати або присутній біль у грудях, а також якщо захворіла дитина. Консультація лікаря потрібна, якщо є діабет або вада серця, легенів, нирок чи неврологія, ослаблена імунна система, наприклад, через хіміотерапію.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply