Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Як безпечно провести відпустку в умовах пандемії

Автор:

|

Липень 20, 2020

|

Рубрика:

Як безпечно провести відпустку в умовах пандемії
Острів Балі

Люди втомились від карантину і, попри коронавірус, збираються у відпустки. Лікарі розповіли, як зробити їх максимально безпечними: тримайтеся від інших на відстані не менше 2 м; якщо торкаєтесь шезлонгів чи інших речей загального користування, варто мити руки або використовувати антисептик; обирайте дозвілля на відкритому повітрі, а не закриті приміщення біля басейну; не відвідуйте пляжів із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції; дотримуйтесь етикету чхання і кашляння; відпочиваючи з дитиною, користуйтеся лише власними іграшками.
Основний шлях передачі корона вірусу — повітряно-крапельний, коли під час кашлю або чхання вірус передається від хворої людини здоровій. Тому основний ризик відпочинку на пляжі — бути занадто близько до інших людей. «Наразі немає доказів, що коронавірус може поширюватися в басейні чи морі. Сонце та свіже повітря корисне як дітям, так і дорослим, тим більше погода сприяє. Проте небезпека в іншому — переповнені пляжі, місця відпочинку біля басейну, на яких люди не дотримуються безпечної дистанції», — застерігають у Національній службі здоров’я України.
Лікар також радять не зловживати сонцем на морі, бо сонячні опіки можуть спровокувати порушення імунітету, що веде до посилення небезпеки захворіти коронавірусом.

Наталія Корпан, «20 хвилин»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply