Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Винахід українців може допомогти рятувати життя

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Винахід українців може допомогти рятувати життя

Українські винахідники створили портативний пристрій Cardiomo, який здатен контролювати стан здоров’я користувача та попередити його про хворобу. Цей маленький пристрій може рятувати життя. Винахід українців здатен попередити користувача про розвиток десятків захворювань, таких як: ішемічна хвороба серця, інфаркт чи інсульт, і допомогти уникнути фатальних наслідків.
Користуватися цим пристроєм дуже просто: він кріпиться на тіло під серцем людини за допомогою клейких електродів і стежить за життєво важливими показниками здоров’я, як електрокардіограма, температури тіла, робота легенів і серцевий ритм.
Після цього всі дані з сенсора передаються в «хмарний» сервіс. Там система аналізує інформацію та сигналізує родичам чи лікарю про будь-які зміни в здоров’ї пацієнта. Крім цього, вона надсилає професійні рекомендації на мобільний додаток, а в критичній ситуації рекомендує звернутися до лікаря. Також Cardiomo контролює виконання вправ, стежить за розпорядком дня, рекомендує час і місце для прогулянок та нагадує про прийом ліків.
«Орієнтуємося на застосуванні Cardiomo людьми похилого віку. Але з акцентом, що саме молодь купуватиме пристрій для своїх батьків, аби тримати з ними зв’язок і контролювати їхнє здоров’я. Але не обмежуємося лише ними, тому що половина населення світу мають ті чи інші серцеві проблеми — потенційні користувачі Cardiomo. Позиціонуємо себе як споживацький продукт (не медичний), проте який працює з медичною точністю. Над шліфуванням аналітики Cardiomo наш інженер алгоритмів співпрацював із досвідченими кардіологами Києва та Харкова», — зазначив Роман Бєлкін, співзасновник стартапу Cardiomo.
Наразі пристрій 250 користувачів тестують. Його можна носити не знімаючи 24/7, хіба що не забуваючи про підзарядку раз на десять днів. Пристрій стійкий до вологи, тому приймати душ або плавати з ним не викличе жодних перешкод. Його серійне виробництво заплановане на травень ц. р.
Cardiomo вже замовили 2000 людей з різних континентів. «В Україні передзамовлення вже зробили Інститут кардіології ім. Стражеска, дитяча лікарня «Охмадит», Олександрівська клінічна лікарня, Приватна клініка «Борис». Під час виставок і в даний момент маємо інтерес від США, країн ЄС і деяких країн Південної Америки. Мічиганський технологічний університет замовив 40 пристроїв для кафедри кардіології, також багато замовлень від європейських будинків пристарілих та служб догляду за хворими людьми», — повідомив п. Бєлкін.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply