Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Волонтери візьмуться за профілактику залежностей серед українських дітей

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

Волонтери візьмуться за профілактику залежностей серед українських дітей
Антоніна Левчук

Антоніна Левчук

Волонтери зі США планують започаткувати в Україні методику, спрямовану на профілактику різних видів залежностей під назвою казкотерапія. Про це розповіла Антоніна Левчук, співзасновниця та волонтерка благодійного фонду Save Lives Together.
«Суть проекту полягає в тому, щоб провести масштабну профілактику наркоманії, алкоголізму, ігроманії та тютюнопаління у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Саме в цьому віці особливо важливо правильно вплинути на розвиток особистості дитини. Правила, які вона «вбирає» в цей період, слугують моделлю поведінки впродовж усього життя, — вважає активістка. — Марно розповідати 14-16-річному підліткові про небезпеку наркотиків, якщо неправильні постулати були впроваджені в його свідомість задовго до цього».
«Відомо, що приблизно до десяти років у дітей переважає правопівкульний тип мислення. Отже, найважливіша для їхнього розвитку та соціалізації інформація надходить через яскраві казкові образи. Саме тому казка для дитини є найкращим способом передачі знань про світ», — додала волонтерка.
За її словами, проект охопить п’ять найбільших міст України — 120 шкіл і 30 дитячих садків. Діткам буде прочитано та інсценовано три терапевтичні казки — «Казка про втрачену радість», «Кросівка і шльопанець» і «ПоМірна казка», які спрямовані на профілактику, алкогольної, наркотичної, комп’ютерної залежностей. Ці казки сприяють формуванню у дитини почуття міри змалку. Також з батьками та вчителями буде проведена ґрунтовна роз’яснювальна робота щодо виховних процесів дітей на базі цих казок.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply