Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Вісім продуктів, які провокують появу зайвої ваги

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

Вісім продуктів, які провокують появу зайвої ваги

Усе частіше ми вживаємо оброблені продукти, а також ті, що містять велику кількість жирів і добавок. Ці продукти не лише провокують зайву вагу, а й погіршують ваш стан здоров’я. Саме ці продукти провокують накопичення жиру, якого дуже складно позбутися. Надмірна вага й ожиріння є одними з найпоширеніших недуг, які атакують суспільство. Крім цього, провадження сидячого способу життя тільки сприяє збільшенню ваги.
Надмірна вага — це умова, яка не лише обмежує вас фізично, але і є чинником ризику розвитку безлічі небезпечних захворювань. Тому дуже важливо, щоб ми тренувалися щонайменше три-чотири рази на тиждень, а також піклувалися про наше харчування. Ось продукти, від яких необхідно відмовитися, щоб позбавитися від зайвої ваги і зробити вашу талію тоншою:
Цукор. Вживання рафінованого цукру дуже шкідливе для нашого організму, а це — один із найпоширеніших складників в оброблених харчових продуктах, солодощах і безалкогольних напоях.
Салатні заправки. Більшість салатних заправок містять велику кількість натрію. Натрій викликає набряки, гіпертонію, а також серцеві захворювання.
Маргарин. Маргарин повний транс-жирів, які дуже шкідливі для вашого здоров’я. Це не лише сприяє надмірній вазі, але також підвищує рівень холестерину та збільшує ризик серцевих захворювань.
Безалкогольні напої. Безалкогольні напої — це в основному вода з цукром і штучними ароматизаторами, тому дуже важливо відмовитися від них.
Попкорн. Попкорн сприяє появі зайвої ваги, оскільки містить велику кількість жиру та солі, тому краще спробуйте приготувати його в домашніх умовах.
Ковбаси. Ковбаси містять насичені жири, нітрати, стабілізатори й ароматизатори. Це поєднання провокує розвиток серцевих захворювань, діабету і навіть раку. Спробуйте приготувати ковбасу вдома, це не лише смачніше, але і корисніше.
Бублики та пампушки. Цей тип промислової пекарні має дуже високий глікемічний індекс. Тому його вживання викличе раптове підвищення рівня глюкози в крові, що миттєво викликає у вас відчуття голоду.
Рафіновані вуглеводи. Біле борошно позбавлене зародку т висівок, в яких є поживні речовини зерен. Рафіновані вуглеводи викликають підвищення рівня цукру в крові, що провокує відчуття голоду. Тому, якщо вам треба позбутися зайвої ваги, відмовтеся від цих продуктів!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply