Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 29, 2023

Український препарат проти коронавірусу

Автор:

|

Червень 02, 2020

|

Рубрика:

Український препарат проти коронавірусу

У Львівській обласній інфекційній лікарні на пацієнтах, у котрих підтвердили коронавірус, випробовують український препарат «Біовен». Відповідний указ підписав Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України. Препарат «Біовен» використовують як розчин для інфузій. Одна порція об’ємом 1 мл містить 0,1 г імунологічно активної білкової фракції IgG.
Контролює виконання наказу львів’янка Ірина Микичак, заступниця міністра охорони здоров’я України. «Біовен 10» створили на основі людського імуноглобуліну, він містить 52 % IgG1, 32 % IgG2, 7 % IgG3 и 4 % IgG4. Його виробляє компанія «Біофарма плазма». Імуноглобулін G — клас антитіл, що складають близько 75 % усіх антитіл плазми крові людини. Вони найефективніші проти вірусів, нейротоксинів, малярії тощо.
Водночас дію низки українських медичних препаратів, які ймовірно можна застосувати для лікування Covid-19, вивчають у німецьких лабораторіях. Про це повідомив Андрій Мельник, посол України у Німеччині. За його словами, Україні та Німеччині вдалося домовитися про те, як спільними зусиллями боротися з пандемією коронавірусу. «Ми дуже активно працюємо над тим, і сподіваюся, що будуть спільні ініціативи у розвитку вакцини, таким чином ми намагаємося звести наші наукові установи Академії наук із провідними центрами, які працюють у Німеччині, — зазначив дипломат.
Натомість Міністерство охорони здоров’я України працює над тим, аби придбати в США та доправити до України препарат «ремдесивір», який американські медики назвали дієвим засобом при боротьбі з коронавірусом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply