Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Українки народжують в умовах війни

Автор:

|

Березень 25, 2022

|

Рубрика:

Українки народжують в умовах війни
Українська Мадонна

У містах України — війна, повітряні тривоги, укриття та підвали. Та життя триває і в умовах війни на світ народжуються нові громадяни незламної і сильної України. Респект їхнім матусям і подяка за працю лікарям. Також медики професійно і старанно виходжують «поспішайок» — діточок, які народилися передчасно.
Мія народилася в одному з пологових закладів Києва у стресовій ситуації, адже був авіаційний наліт. Перші години свого життя дитина разом із мамою провели в укритті медичного закладу. Яся народилася у Львівському обласному перинатальному центрі. Її батьки приїхали до Львова з Києва на партнерські пологи.
Еміне народилася у Львові у пологовому будинку обласної клінічної лікарні. Її мама на 39-му тижні вагітності з крихіткою під серцем, шестирічним синочком Ібрагімом і чоловіком втекли з-під обстрілів у Харкові. Шлях до Львова був тернистим, дві доби життя в інших реаліях. А між Харковом і Львовом був іще Київ та літаки над їхньою автівкою, було багато страху та хвилювання.
«Поспішайків» зараз виходжують медики Неонатального центру Львівської обласної лікарні. «Максимум безпеки для наших крихітних пацієнтів, професійна допомога, лікування та виходжування, ми подбали про це і у такий складний час. По-іншому і не може бути, адже батьки передчасно народжених діточок довірили нам життя своїх малюків», — запевняє Зоряна Салабай, завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених центру. — Діти і медичний персонал перебувають під опікою Теребовлянської Матері Божої. Цю ікону відділенню подарувала мама передчасно народженої дитини, яку тут виходжували».
Як повідомляв «Міст», художник народився без кистей рук.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply