Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Учені підтвердили особливу властивість яєць

Автор:

|

Грудень 31, 2022

|

Рубрика:

Учені підтвердили особливу властивість яєць

У народі про яйця як засіб від похмілля відомо вже давно. Але аж тепер експерти підтвердили, що такий метод справді дієвий. У CambridgeLive опублікували теорію Каллума Дулі, керівника спеціалізованої компанії зі зберігання вина Elite Wine Refrigeration, як швидко позбутися похмілля.
Різноманітні алкогольні напої, в т. ч. вино, викликають похмілля, порушуючи якість сну та зневоднюючи організм. Насправді алкоголь є токсином. Тому коли він потрапляє до організму, той починає його активно виводити. Однак існують певні підходи, які допоможуть уникнути неприємних відчуттів уранці після вечірки.
В тому, яким буде ваше самопочуття після вживання алкоголю, значну роль відіграє шлункова кислота. А тому, за словами п. Дулі, дуже важливо правильно турбуватися про своє травлення. До прикладу, експерти радять не вживати солодкої їжі до та після того, як ви будете пити вино чи інші алкогольні напої. Адже вино саме по собі спричинить різке підвищення рівня цукру в крові.
Чому потрібно вживати яйця, щоб позбутися похмілля? Все дуже просто. До їхнього складу входять амінокислоти, зокрема, авідин, які допомагають розщеплювати ацетальдегід. Також вони містять мінерали та корисні речовини, які налагодять роботу шлунка. Коли організм розщеплює алкоголь, починає виробляти саме таку хімічну сполуку, як ацетальдегід. Вона може шкодити здоров’ю, тому завдяки яйцям організм зможе відновитися швидше.
Найкраще допомагають від похмілля сирі яйця. Їх потрібно пити натщесерце вранці після вечірки, коли ви відчуваєте симптоми алкогольної інтоксикації. Також експерти запевняють, що цей продукт може допомогти взагалі не відчути похмілля, якщо випити хоча б одне яйце за кілька годин або навіть під час бурхливої вечірки.
Як повідомляв «Міст», збудували найвищу вежу з яєць.

Тетяна Мележик, ТСН

About Author

Meest-Online