Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

У львівській лікарні є томограф, є й ангіограм

Автор:

|

Січень 16, 2021

|

Рубрика:

У львівській лікарні є томограф, є й ангіограм
А компанія Meest подарувала кисневі концентратори

А у 8-му міську клінічну лікарню доправили комп’ютерний томограф (КТ), а з 1 січня встановили ще й ангіограф. Зі слів Наталії Літвінської, виконувачки обов’язки керівниці Львівського міського управління охорони здоров’я, це дозволило цій лікарні надавати невідкладну допомогу на надсучасному рівні.
«Ми розуміли, що відсутність ангіографа і КТ може поставити під загрозу майбутнє лікарні. Тому активно працювали упродовж років над цим, і лікарня взяла участь у великому будівництві. З державного бюджету лікарні виділили 8 млн грн на ремонт приміщення під ангіограф. Зараз завершуються роботи, з нового року на рівні міністерства відбувся тендер, й ангіограф завезли до лікарню. Також ми придбали КТ у лізинг, обладнання також уже в лікарні, і зараз там завершуються ремонтні роботи. Відтак, усе це дасть можливість лікарні підписати угоду з Національною службою здоров’я, і стати другою конкурентноздатною лікарнею з надання невідкладної допомоги», — зазначила чиновниця.
До слова, представники поштово-логістичної компанії Meest передали у 5-ту міську клінічну лікарню м. Львова сто кисневих концентраторів.
Як повідомляв «Міст», Meest продовжує плідно допомагати українській медицині.

Роман Балук, «Львівська пошта»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply