Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

У Києві запускають стартап із використанням нанотехнологій

Автор:

|

Травень 15, 2021

|

Рубрика:

У Києві запускають стартап із використанням нанотехнологій
Євген Пуля

У Києві запускають стартап із використанням нанотехнологій для сфер експериментальної і клінічної медицини, який пов’язаний із застосуванням електромагнітних хвиль для лікування, діагностики, профілактики та реабілітації пацієнтів.
За словами розробників, їхня метода здатна перевернути розуміння про здоров’я людей і лікування багатьох захворювань, із якими традиційна медицина не здатна впоратися». «Кванто-хвильові технології, над якими зараз працює моя команда, здатні лікувати такі захворювання, як хвороба Альцгеймера, дитячий церебральний параліч, аутизм, розсіяний склероз, депресія та багато інших. Для їхнього лікування розробляють спеціальний шолом неінвазивної стимуляції глибоких ділянок мозку. У роботі приладу використовують ультразвук і інтерференцію напрямного електромагнітного поля», — розповів Євген Пуля, фінансовий бізнесмен і розробник стартапу.
За заявою розробників, метода ґрунтується на тому, що людське тіло — це явище квантової фізики, взаємодія частот із молекулами, що забезпечує необхідну інформацію для підтримки стану з неґативною ентропією, який люди називають «гомеостазом» або здоров’ям. Певні частоти можуть віддзеркалювати хворобу, і може існувати зв’язок між частотою та здоров’ям.
«Людський мозок для роботи використовує електрику. Нейрони постійно відправляють та отримують електричні сигнали. Мозок кожної людини працює по-різному, і тепер учені наближаються до з’ясування того, як електрична активність функціонує в мозку окремих пацієнтів і як її стимулювати для лікування неврологічних і психічних розладів», — зазначив посадовець.
Зараз ключові гравці ринку зосереджені на затвердженні та запуску нових пристроїв глибокої стимуляції мозку для розширення свого продуктового портфеля. Очікується, що запуск і схвалення таких нових пристроїв значною мірою підтримають глобальний ріст цього ринку. «Світовий ринок пристроїв для глибокої стимуляції мозку до 2028 року становитиме 2,1 млрд USD при середньорічному темпі зростання 8,93 %. Очікується, що збільшення кількості пацієнтів, які страждають через появу мимовільних рухів, що пов’язане з хворобою Паркінсона, дистонією та розсіяним склерозом, стимулюватиме зростання ринку нанотехнологій у галузі квантової медицини. Наш шолом зможе допомагати концентрації уваги, покращуватиме зір, збільшуватиме швидкість обробки інформації нейронами, сприятиме регенерації рецепторів», — повідомив п. Пуля.
Крім шолома неінвазивної стимуляції глибоких ділянок мозку, українська команда працює над створенням приладів, які впливають на організм електромагнітними полями. Над створенням революційних технологій у команді працюють інженери, вчені і програмісти з галузі біофізики, квантової фізики та радіофізики. «Мета цього стартапу — просувати медичну науку і технології за допомогою міждисциплінарних досліджень і технологічних розробок, при цьому ґрунтуватися на глибокому фундаментальному розумінні механізмів взаємодії зовнішніх полів із біологічними об’єктами, а також законів квантової організації живої матерії. Передбачається першими в світі зробити такий прилад, який за допомогою фотонів ближнього інфрачервоного світла буде здатний взаємодіяти на субмолекулярному рівні з оптично активними компонентами біологічних молекул і братиме участь в інформаційних механізмах, що перешкоджають старінню та іншим порушенням енергообміну клітини», — поінформував він.
Такими розробками також займаються фахівці з приватних компаній США, Європи і Південної Кореї. Однак реалізувати подібні технології поки нікому не вдалося.
Як повідомляв «Міст», українці зареєстрували стартап, який може попередити інсульт.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply