Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Три несподівані симптоми артриту

Автор:

|

Квітень 20, 2021

|

Рубрика:

Три несподівані симптоми артриту

Американські лікарі відкрили несподівані симптоми ревматоїдного артриту. Його симптоми зазвичай передбачають біль у суглобах, запалення й обмеження руху. Але є також деякі «таємничі» ознаки артриту, які можна пропустити. Це три незвичайні симптоми ревматоїдного артриту, які не можна ігнорувати, в т. ч. сухість очей, легкі синці та висипка.
Ревматоїдний артрит є автоімунним станом, за якого імунна система організму помилково атакує суглоби та викликає хворобливі набряки і скутість суглобів. Але ревматоїдний артрит може вражати не лише суглоби, можуть з’явитися ще деякі незвичні ознаки.
Деякі пацієнти можуть виявити часту появу синців. Ревматоїдний артрит призводить до того, що кількість тромбоцитів у крові падає нижче норми, що згодом призводить до легких синців. Ви також можете розвинути шкірні висипання, які викликають свербіж рук і ніг. Майже половина людей, котрі страждають на ревматоїдний артрит, мають ревматоїдні вузлики — грудочки тканин під шкірою та відчувають свербіж на руках і ногах та шкірні висипання.
Хворобливі висипання, виразки на шкірі або роті можуть бути симптомами більш серйозного стану, пов’язаного з ревматоїдним артритом — васкулітом або запаленням судин. У рідкісних випадках ці запалені судини можуть фактично зупинити кровотік.
Ревматоїдний артрит може навіть вразити навіть очі, й у пацієнтів порівняно часто спостерігають сухість очей. Вона може призвести до помутніння зору, і це частіше трапляється у жінок, ніж у чоловіків. Рання діагностика є надзвичайно важливою, адже існують доступні методи лікування, які допомагають пацієнтам уникнути спалахів хвороби на місяці або й роки.
Як повідомляв «Міст», остеопорозу передує зниження кальцію в організмі.

Олена Івашків, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply