Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Співвласник вантажного порту запускає медичний стартап

Автор:

|

Травень 17, 2021

|

Рубрика:

Співвласник вантажного порту запускає медичний стартап
Андрій Ставніцер

Андрій Ставніцер, співвласник українського вантажного порту ТІС запустив медичний стартап metame. За його словами, стартап позиціонує себе як «превентивна медицина, що допоможе стежити за здоров’ям». Споживачам сервісу, які подали заявки, після детального анкетування й аналізів крові будуть пропонувати персоніфіковані комплекси мінералів, нутріцієнтів і біологічно активних добавок для підтримання здоров’я. Необхідні препарати пересилатимуть підписникам додому. Періодично сервіс пропонуватиме повторні тестування й аналізи, щоб коригувати комплекси.
Проєкт консультує міжнародна команда нутриціологів та імунологів під керівництвом кандидата медичних наук Олексія Башкирцева. «Наша амбітна мрія — здорова нація. Здорова в багатьох сенсах — активна, життєрадісна, мотивована робити щось корисне», — пояснив а. Ставніцер.
Андрій Ставніцер — український бізнесмен, співвласник і генеральний директор найбільшого українського порту ТІС, також співвласник зернового терміналу «Нептун», збудованого в партнерстві з американською корпорацією Cargill, і партнер інвестиційної компанії SD Capital. Раніше він повідомляв, що має намір покинути пост СЕО порту і зосередитися на розвитку нових проєктів. Першим він представив сервіс із підбору й адресної доставки нутріцієнтів — вітамінів, мінералів і мікроелементів та біологічно активних добавок до їжі.
Як повідомляв «Міст», у Києві запускають стартап із використанням нанотехнологій.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply