Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Сім ключових симптомів тромбу

Автор:

|

Квітень 12, 2021

|

Рубрика:

Сім ключових симптомів тромбу

Згустки крові — це серйозні надзвичайні ситуації, що вимагають негайного лікування, позаяк вони можуть збільшити ризик серцевих нападів та інсультів. Тромби дуже небезпечні, й їх потрібно лікувати якомога швидше. Згусток може перекрити судини, що ускладнює циркуляцію крові тілом. Але дізнатися, чи є у вас ризик захворювання. непросто.
Згустки крові є відносно поширеними, їх викликають білки та тромбоцити, що злипаються в кровоносних судинах. Зазвичай вони найчастіше утворюються на ногах, але можуть бути практично в будь-якому місці кровотоку, в т. ч. серці, мозку або легенях.
Якщо згусток не лікувати, він може проникнути в легені, що може стати дуже серйозним — викличе легеневу емболію. Тому дуже важливо вчасно звернутися за медичною допомогою, якщо гадаєте, що у вас згусток крові. У той час, як у більшості людей не виникає жодних ознак утворення кров’яного згустку в ногах, є деякі ключові симптоми, яких варто остерігатися. Ось вони: набряк, місце ураження тепле на дотик, свербіж, шкіра червоніє або синіє, тупа біль, стійкі судоми, утруднене дихання. Останній симптом є ознакою того, що згусток перемістився з ноги до легенів. При утрудненому диханні, яке супроводжує сильний кашель, біль у грудях і запаморочення, необхідно негайно викликати «швидку допомогу».
Як повідомляв «Міст», після щеплення препаратом AstraZeneca виявиляють випадки тромбозу.

Олена Івашків, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply