Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Що американцям пропонують в обмін на вакцинацію

Автор:

|

Червень 13, 2021

|

Рубрика:

Що американцям пропонують в обмін на вакцинацію
Вакцина — не панацея

Джо Байден оголосив «місяць дій» задля максимальної вакцинації американців від Covid-19 до 4 липня. Він сподівається до Дня незалежності США прищепити хоча б однією дозою вакцини від коронавірусу 70 % дорослого населення. «Чим більше людей вакцинуємо, тим більшого успіху доб’ємося в боротьбі з цим вірусом», — зазначив президент.
Білий дім домовився з компанією Anheuser-Busch про надання всім американцям старших, за 21 рік, безкоштовної порції пива за щеплення від коронавірусу. Крім цього, адміністрація президента домовилася з KinderCare, Learning Care Group, Bright Horizons і YMCA про забезпечення безкоштовного страхування з догляду за дітьми для американців, які потребують щеплення або допомоги з відновлення після побічних ефектів.
Також у Сполучених Штатах розпочнуть співпрацю з понад 1 тис. афроамериканских перукарень і салонів краси, працівникам яких розкажуть про дію вакцин, аби ті пропаґували щеплення серед своїх клієнтів. Чимало аптек у США тепер працюватимуть довше і щоп’ятниці залишатимуться відкритими вночі.
Тур вакцинації «Ми можемо зробити це», в якому візьмуть участь перша леді Джилл Байден, другий джентльмен Даґ Емхофф і представники уряду США, очолить Камала Гарріс. Тур зосередиться на півдні країни.
Американська служба доставки їжі DoorDash витратить 2 млн USD на подарункові карти, які центри здоров’я надаватимуть пацієнтам за щеплення від Covid-19, а CVS розіграє серед вакцинованих низку призів, зокрема, безкоштовні круїзи і квитки на Суперкубок. До того ж у Вищій лізі бейсболу організують клініки з вакцинації та роздаватимуть квитки на ігри, а мережа супермаркетів Kroger щотижня впродовж місяця розігруватиме серед вакцинованих 1 мільйон доларів.
Раніше «Міст» розповідав, як поширюють фейки про щеплення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply