Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Сало визнали корисним для здоров’я

Автор:

|

Листопад 07, 2018

|

Рубрика:

Сало визнали корисним для здоров’я

Свинину часто лають за жирність і називають «важким» м’ясом для травлення. Між тим у китайській та японській кухнях цей продукт є основним видом м’яса, а вчені-дієтологи висловлюють припущення про те, що за своєю корисністю для організму свинина може перевершувати яловичину.
Експерти розповіли, що свинина нітрохи не гірша за будь-який інший вид м’яса. За їхніми словами, іноді свинина навіть корисніша, та й свинячий жир може принести багато користі організму. Вони порекомендували щодня вживати по 20-30 г свинячого сала.
«В салі оптимально поєднуються жирні кислоти, в т. ч. особливо цінні лінолева й арахідонова. Вживання сала допомагає зміцнювати судини», — зазначили вчені.
За словами українського дієтолога Марини Макіша, для травлення білки свинини є найлегшим в засвоєнні м’ясним варіантом. Тому саме свинину часто додають до дитячого харчування. Вживання пісної свинини, як радить фахівець, виявиться особливо корисним людям після хірургічних операцій.
Крім цього, науковці наголошують, що свинина не є настільки ж червоним м’ясом, як яловичина або баранина. Вони пояснюють, що в свинині нижчий рівень речовин, що переносять кисень, але мають канцерогенний ефект у надмірній кількості.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply