Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Рухова активність під час карантину

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Рухова активність під час карантину

Карантин звів щоденну активність більшості з нас до мінімуму. Спортзали зачинені, на роботу не йдемо, дітей у школи і садки не водимо, у магазин — лише за конечної потреби. Проте робити прості фізичні вправи можна й удома, було б бажання. Безкоштовний доступ до своїх закритих акаунтів зараз відкривають чимало фітнес-додатків. На каналі YouTube можна знайти ролики з вправами, кардіозаняттями, танцями, силовими заняттями, пілатесом, йогою.
На пораду сертифікованої фітнес-тренерки Уляни Депутович, нестачу щоденної активності найкраще компенсувати гімнастикою та регулярними домашніми вправами, тренуваннями. «Прокидайтесь і починайте день зі звичайної розминки — це покращить кровотік до хребта і суглобів, урятує від болю в спині та добре позначиться на продуктивності впродовж усього дня, — радить вона. — Якщо зараз працюєте дистанційно — з дому, сидячи за комп’ютером, раджу три-чотири рази на день підійматися та виконувати п’ятихвилинну руханку. Це убезпечить від болю голови, болю в спині та шиї».
Але для того, щоб не зіпсувати поставу і загалом тримати тіло в тонусі, гімнастики буде недостатньо. Варто організувати собі, щонайменше, три повноцінні функціональні тренування на тиждень, що добре позначиться і на самопочутті, і на імунітеті. «Щоб тренуватися вдома, не потрібен якийсь спеціальний інвентар — лише зручний одяг і бажання. Які вправи робити? Присідання, випади, відтискання, планку, вправи на укріплення м’язів спини. Техніку виконання можна без проблем знайти в YouTube, як і послідовність вправ. «Розбавте» функціональні тренування пілатесом або комфортною розтяжкою — і ваше тіло подякує вам», — веде далі п. Уляна.
Але до виконання фізичних вправ також має бути розумний підхід. Коли займаєтесь у межах якогось марафону чи онлайн-програми, маєте бути цілком фізично здорові. Під час виконання вправ варто максимально прислухатися до своїх відчуттів і можливостей. Якщо є проблеми зі здоров’ям, як-от захворювання суглобів, хребта, проблеми з тиском, серцево-судинною системою, варикоз, не тренуйтеся самостійно! Знайдіть кваліфікованого персонального тренера, який робитиме це з вами онлайн, інакше ризикуєте лише нашкодити собі.

Ольга Шведа, «Львівська пошта»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply