Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

П’ять ознак того, що людина перехворіла, не знаючи про це

Автор:

|

Липень 16, 2020

|

Рубрика:

П’ять ознак того, що людина перехворіла, не знаючи про це

Учені з Оксфордського університету у Великій Британії заявили, що люди могли почати хворіти новим коронавірусом ще задовго до того, як про це оголосили офіційно. Через це, можливо, були випадки, як не зафіксували. Лікарі провели опитування кількох тисяч хворих новим вірусом і виділили п’ять головних симптомів, які властиві всім зараженим. Насамперед називають втрату нюху та смаку як найголовніший симптом. Про це повідомили 59 % тих, хто перехворіли Covid-19.
Учені з Гарвардської медичної школи заявили, що ряд клітин у носі містять білки, за якими коронавірус вдаряє передусім, а інфекція проникає в організм. Тому люди, у котрих з’явився тільки цей симптом, є одними з головних рознощиків коронавірусу. Вони не усвідомлюють, що заражені, але заражають вірусом оточуючих.
Другою ознакою називають біль у животі, це може свідчити про вражання пневмонією нижнього відділу легенів. Третьою ознакою визнали діарею, яка розвивалася у багатьох хворих у китайському місті Ухань.
Ще одним симптомом є легкий фолікулярний кон’юнктивіт: налиті кров’ю очі, печіння, скупчення гною, свербіж в очах. Нарешті, останньою ознакою вважається втома: це симптом, якщо почування пацієнта не є звичним для людини.

До слова
Уже 17 потенційних вакцин від коронавірусу перебувають на етапі клінічних випробувань. Ще 179 вакцин ще в розробці. За словами Пітера Піттса, колишнього комісара Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, діюча вакцина може бути доступною на початку 2021 року. А провідні експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я вважають, що для розробки ефективної та доступної вакцини проти Covid-19 упродовж наступного року знадобиться понад 31 млрд USD.
Як повідомляв «Міст», учені запропонували спосіб блокувати SARS-CoV-2 без ліків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply