Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Поради зі швидкого схуднення й утримання ваги тіла

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

Поради зі швидкого схуднення й утримання ваги тіла

Марті Німко, експерт із харчування з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско дав сім порад щодо швидкого схуднення й утримання ваги. За його словами, перше, з чого варто почати, мотивувати себе. Людина має збагнути, навіщо їй потрібне схуднення (краса, здоров’я), після чого повторювати вранці й увечері вголос ці арґументи.
Щоб уникнути бажання вжити шкідливу їжу, необхідно зупинитися і глибоко подихати кілька хвилин. Кожне рішення про прийом їжі має бути усвідомленим. На шляху скидання ваги важливо очистити будинок від привабливих, калорійних продуктів і замінити їх здоровими харчовими виробами, розмістивши їх на рівні очей в холодильнику та шафах. До порад відноситься і те, що не потрібно позбавляти себе їжі поза домом.
«Просто їжте менше хліба, замовте страву, яка вам подобається, але не дуже калорійну, попросіть офіціанта принести контейнер, після чого перемістіть від чверті до половини страви в нього, перш ніж почнете їсти. Інший варіант, коли відчуваєте ситість, додайте багато перцю в їжу, щоб зробити її неїстівною», — радить фахівець.
Позаяк алкоголь стимулює апетит, бажано від нього відмовитися або мінімізувати вживання. У списку заходів приведення параметрів фігури в порядок є й використання спеціальних додатків. Вони корисні для відстеження прогресу не лише у втраті ваги, але і фізичних вправах. «Зрозуміло, що після того, як ви досягли своєї ідеальної ваги, може виникнути спокуса винагородити себе їжею та розслабити вашу харчову дисципліну. Спосіб уникнути повернення ваги — зважуватися щоранку й обіцяти собі, що повернетеся на дієту, якщо наберете більше 1 кг», — підсумував Марті Німко.
Причини зайвої ваги назвала Уляна Супрун, виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України. за її словами, причинами накопичення жиру в тілі людини є: харчова поведінка в сім’ї, а саме традиція їсти вдома без обмежень, завжди мати солодке та звичка багаторазових перекусів; хронічна нестача сну, що в підсумку призводить до порушень гормональної системи і «нічної обжерливості»; порушення гормонального здоров’я в поєднанні з генетичними схильностями людини; психічні розлади, до яких відносять депресію, низьку самооцінку тощо; незбалансованість раціону, тобто значна перевага жирних чи солодких продуктів.
Д-р Супрун також назвала повторювані помилки в плануванні харчування: наприклад, надмірне вживання кави, яка за калорійністю наближена до порції їжі, утім, містить тільки швидкі вуглеводи. Калорійними вважаються й солодкі сніданки, які, зрештою, сприяють набиранню ваги. Часті перекуси, за словами Супрун, узагалі непотрібні дорослій особі, адже вони тільки пригнічуватимуть апетит, псуватимуть зуби та поставу.
За словами міністерки, найбільші витрати калорій в нашому тілі припадають на печінку, мозок і м’язи. Тому недостатність фізичної активності також вважається одним із найважливіших факторів, що спричинюють надмірну масу тіла в людини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply