Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Переваги людей із першою групою крові

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Переваги людей із першою групою крові

Американські вчені виявили, що люди з четвертою групою крові набагато більше схильні до виникнення проблем із пам’яттю у літньому віці, ніж люди з іншими групами крові. А за даними попередніх досліджень, люди з першою групою крові мають низький розвитку серцево-судинних захворювань, які підвищують вірогідність виникнення проблем з пам’яттю та розвитку деменції.
Науковці з медичного коледжу при Університеті штату Вермонт упродовж 3,5 років спостерігали за станом здоров’я понад 30 тис. осіб. Дані 495 осіб, у котрих після початку дослідження з’явилися ознаки порушення пам’яті та когнітивного розладу, порівняли з даними 587 осіб, котрі не мали таких проблем.
Згідно з проведеним аналізом, люди з групою крові IV(AB) були на 82 % більше схильні до розвитку проблем із пам’яттю та мисленням, ніж люди з іншими групами крові. Дослідники також вивчили рівень VIII-го фактора згортання крові учасників дослідження.
Як з’ясувалося, найвищим цей показник був у людей із четвертою групою крові. Високий рівень цього білка виявився пов’язаним із підвищеним ризиком виникнення когнітивних порушень і розладів інтелекту. Так, у людей із підвищеним рівнем цього фактора схильність до розвитку когнітивних порушень на 24 % більша порівняно з тими, у кого рівень VIII-го фактора згортання крові був нижчим.
«Відомо, що такі фактори, як високий артеріальний тиск, підвищений рівень холестерину та цукровий діабет збільшують ризик розвитку когнітивних порушень і деменції, — наголосила головний дослідник Мері Кушмен. — Група крові пов’язана з розвитком судинних захворювань, наприклад, із виникненням інсульту. Однак щодо останнього слід провести додаткові дослідження, щоб підтвердити отримані нами результати».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply