Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Овочеві соки та фіточаї переборють віруси

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Овочеві соки та фіточаї переборють віруси

Овочеві соки

Для людського організму переходи від одного сезону до іншого, — це стрес, наслідком якого є зниження імунітету, здебільшого зростає небезпека вірусних інфекційних захворювань. Також багато людей, котрі страждають на хронічні недуги, зазвичай восени найчастіше потрапляють до лікарні зі всілякими загостреннями. Про те, як допомогти організму впоратися зі стресом і вберегти себе й рідних від хвороб, розповідає натуропат Олег Кирик.

Ранок кожного дня рекомендується починати зі склянки овочевого соку. Сокові комбінації можуть змінюватися залежно від смакових пристрастей і наявних у запасі продуктів. Найкращий сік – той, що містить багато вітаміну А. Для його приготування знадобляться три середніх морквини, по шматочку капустини й гарбуза та невеликий буряк. Можна додати листя салату, селеру, корінь петрушки. Такий сік, на відміну від фруктово-ягідного, є значно багатший на мінеральні речовини: калій, натрій, кальцій і залізо. Протягом дня не забувайте про фрукти. Щоденна осіння норма — два яблука та дві помаранчі. Помаранчі можна замінити іншими цитрусовими – лимоном або грейпфрутом.
Невичерпне джерело вітамінів, які посилюють опірність організму до різних вірусів і застуд, — чай із додаванням висушених трав, квітів, ягід, як-от м’ята, чорна смородина, малина, брусниця, липовий і яблучний цвіт. Пропорції добавок трав і плодів можете підбирати самотужки, враховуючи вплив на організм, смак і запах.
Такі фіточаї можна застосовувати і як ліки, і як смачний профілактичний напій. Вони пом’якшують запальні процеси, підвищують еластичність стінок кровоносних судин. Чай із мати-й-мачухи, липового цвіту та сушеної малини, мабуть, є найкращим засобом проти частих бронхітів. У чай дуже корисно покласти дрібно порізані антонівські яблука або лимон — їхній запах підвищує працездатність і знижує сонливість.
Не забувайте про фізичні навантаження. Якщо холод і дощ не пускають вас на пробіжку, організуйте заплив у басейні чи запишіться в студію танців — і танцювати навчитеся, і здоров’я наберетеся, і фігуру збережете. Щоби залишатися у формі, правильно харчуйтеся та провадьте здоровий спосіб життя: намагатися більше гуляти, займатися спортом і, за можливості, уникати стресових ситуацій.

Оксана Нагірна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply