Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Наскільки довго зберігається імунітет до Covid-19

Автор:

|

Липень 06, 2020

|

Рубрика:

Наскільки довго зберігається імунітет до Covid-19

Учені з Медичного університету Чуціна (Китай) провели попереднє дослідження носіїв коронавірусної інфекції та встановили, що вже за вісім тижнів у більшості рівень антитіл знижується. Найшвидше втрачають антитіла ті, у кого діагностували безсимптомний коронавірус. «Ці результати ставлять під сумнів принципову можливість вироблення популяційного імунітету та повну перемогу над вірусом SARS-CoV-2», — вважають науковці.
Свої висновки вони зробили на основі спостереження за 37 безсимптомними випадками коронавірусної інфекції та 37 пацієнтами з вираженими ознаками Covid-19. «За вісім тижнів спостереження вміст антитіл знизився у 81% безсимптомних хворих і у 62 % носіїв із корновірусними симптомами. До того ж, кількість антитіл знизилася до рівня, що не виявляється, в 40 % безсимптомних випадках, порівняно з 12,9 % у симптом них», — йдеться в матеріалах дослідження.
Вчені вважають, що повторні зараження — просто питання часу, а стійкий імунітет до вірусу, особливо у тих, хто перехворів безсимптомно, не виробляється. Тимчасового ж імунітету вистачає не більше, ніж на два-три місяці. Науковці наголошують, що вони все ще вивчають ключові аспекти дії вірусу, в т. ч. імунну реакцію організму. Відповіді допоможуть при розробці вакцини й оцінці темпів формування імунітету у населення.
Як повідомляв «Міст», учені запропонували спосіб блокувати SARS-CoV-2 без ліків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply