Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Найкращий сніданок із високим вмістом білка

Автор:

|

Листопад 07, 2021

|

Рубрика:

Найкращий сніданок із високим вмістом білка

Часто відчуваєте голод після сніданку, десь до 11-ї ранку? Можливо, це тому, що мали неправильний сніданок. Якщо їсте рисову кашку, чи булочку з маслом, то знову будете голодні за кілька годин. Цю проблему можна вирішити лише однією зміною: додати трохи білка.
Білок не лише корисний для нарощування м’язової маси, він також може підтримувати ситість набагато довше, ніж вуглеводи. Але якщо ви новачок у сніданках, багатих білками, можливо, вам знадобиться невелика підказка щодо максимальної віддачі від їжі.
Яйця недорогі та багаті поживними речовинами. По 70 калорій кожне, ці «харчові бомби» завантажені вітамінами та мінералами, що зміцнюють клітини, а також містять хороші жири, 6 г білка, що відновлює/нарощує м’язи. Без цукру та без вуглеводів, яйця вважають першокласною їжею для схуднення. Вони сприяють насиченню.
Австралійське дослідження 2020 року, де людям зі зайвою вагою й ожирінням давали один із двох сніданків: яйця та тости або пластівці з молоком та апельсиновим соком, упродовж двох днів із проміжком у тиждень, це підтверджує. Науковці виявили, що учасники, які їли на сніданок яйця, споживали на обід приблизно на 300 калорій менше, ніж інші учасники проєкту.
До того ж, через чотири години після сніданку вони ще не були голодними. А ті, хто снідав переважно вуглеводами, чекали на бранч. Крім цього, їхня тяга до солодощів значно зменшилася після вживання страв із високим вмістом білка.
Поживний корисний сніданок — це омлет із двох яєць, обсмажених овочів і сиру. Сир додає білок разом із кальцієм, який формує кістки. Завершити свій сніданок можна цільнозерновими тостами, які додають клітковину та вуглеводи, горнятком зеленого чаю, що містить кофеїн та антиоксиданти, і половинкою грейпфрута, щоб отримати ключові вітаміни — фолат і вітамін С.
Але яйця є зіркою сніданку. Яєчні жовтки є одним із найкращих джерел речовин, що підтримують здоров’я мозку. Натуральний йогурт також є джерелом білка та кальцію, і він містить справді живі культури, які підтримують здоров’я кишечника, але багато продуктів, доданих до нього, можуть мати низький вміст поживних речовин або багато калорій. Такі додатки, як гранола та мед, можуть зробити корисний йогурт цукровою бомбою.
Як повідомляв «Міст», саме яйце стало одним із передвісників Воскресіння Сина Божого.

Юлія Абрамова, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply