Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Найкращі продукти проти хвороб серця

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

Найкращі продукти проти хвороб серця

Якщо хочете зберегти своє серце здоровим надовго, регулярно вживайте ці продукти харчування. Те, що вони захищають серцевий м’яз від хвороб, нормалізують її функції та подовжують працездатність, було неодноразово доведено в ході різних досліджень.
Одними з найкращих продуктів, що підтримують серце в хорошій формі, на думку лікарів, є горіхи. У волоських горіхах, мигдалі та фісташках міститься багато жирних кислот Омега-3, які допомагають зменшити утворення бляшок в артеріях. Жменя горіхів — ідеальний перекус у середині дня: це не тільки посилює захищеність серця від судинних патологій, а й позитивно впливає на метаболізм, роблячи свій внесок у прискорення втрати ваги.
Насіння льону возвеличуються лікарями не лише завдяки високому рівню Омега-3 та клітковини. Лляне насіння в десятки разів більше, ніж інші рослинні продукти, містить речовину лігнін, що має потужні антиоксидантні властивості. Потрапляючи в організм людини, лігнін сприяє швидкому виведенню компонентів, що загрожують здоров’ю (важких металів, алергенів, аміаку), покращує стан кишкової мікрофлори.
Щоб мати міцне серце, треба обов’язково їсти рибу. Дві або більше порції риби на тиждень (наприклад, лосося), може знизити ризик серцевих захворювань до 30 %. У морській рибі також є багато жирних кислот, які, крім іншого, сприяють зниженню кров’яного тиску та допомагають запобігти аритмії.
Зверніть увагу на жовті й червоні фрукти та овочі. Червоний і жовтий пігмент — показник насиченості плодів бета-каротином, який є чудовим антиоксидантом. Бета-каротин захищає клітини організму від ушкодження вільними радикалами, які дуже шкідливі для серцевого м’язу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply