Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

На поставу людей впливає час їхнього пробудження

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

На поставу людей впливає час їхнього пробудження

Дослідники з Університету Роегептона в Лондоні (Велика Британія) вирішили з’ясувати, які люди більше задоволені своїм життям, «жайвори» чи «сови». А заодно відзначити, хто ж все-таки має більш струнку поставу. Після проведення соціального опитування дослідники з’ясували, що ті, хто після пробудження ще довго валяється в ліжку, хворіють частіше за інших і не досягають серйозних успіхів у житті.
Британські фахівці зробили такий висновок на основі простих істин: люди-сови менше встигають зробити, поки проводять час у ліжку. «Люди-жайвори успішніші з однієї простої причини — в їхньому розпорядженні більше часу. Це справедливо, адже якщо цілий ранок провалявся в ліжку, то нічого не встигнеш», — прокоментував Йорґ Губер, науковець університету.
Також зазначено, що жайворонки рідше страждають від ожиріння. Справа в тому, що у них не так часто виникає депресія. Це пов’язано з тим, що раннім пташкам простіше підлаштуватися під ритм сучасного суспільства. Адже навчання і робота починається з ранку, людям доводиться рано прокидатися, щоб встигнути.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply