Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Магній може покращити рівень цукру в крові

Автор:

|

Березень 12, 2021

|

Рубрика:

Магній може покращити рівень цукру в крові

Цукровий діабет другого типу — це складний стан із підвищенням рівня цукру в крові та резистентністю до інсуліну. Магній є потужною поживною речовиною, яка може допомогти зменшити ризик для людини. Вживання дієти, багатої магнієм, може допомогти зменшити ризик діабету другого типу.
Цукор у крові — основний тип цукру, який ви отримуєте, вживаючи їжу, — забезпечує клітини організму енергією. Однак стабільно високі рівні можуть спричинити руйнування тіла. Якщо у вас діабет другого типу, ви схильні до високого рівня цукру в крові, оскільки основна регулююча сила — вироблення інсуліну — порушена. Однак численні дослідження вказують на силу магнію та на те, як він може допомогти поліпшити рівень цукру в крові.
Магній — необхідна поживна речовина для мозку та тіла. Це допомагає регулювати рівень цукру в крові, серед багатьох інших переваг для здоров’я. Дефіцит магнію часто спостерігають у людей, котрі страждають на діабет. Дефіцит може виникнути при діабеті 1-го та 2-го типу, але, як видається, більш поширений при другому типі. Це пов’язано з тим, що низький рівень магнію веде до резистентності до інсуліну.
Насправді низький рівень магнію в крові спостерігають у 25-38 % людей із діабетом 2-го типу і частіше у тих, у кого рівень цукру в крові не контролюють. У систематичному огляді восьмеро із 12 досліджень продемонстрували, що приймання добавок магнію впродовж 6-24 тижнів здоровим людям або хворим на цукровий діабет 2-го типу сприяв зниженню рівня цукру в крові натще, порівняно з плацебо.
Медичні працівники помітили, що кожне збільшення споживання магнію на 50 мг призвело до зниження рівня цукру в крові натще на 3 % у тих, хто вступив у дослідження з низьким рівнем магнію в крові.
В іншому дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці, аналізували вплив додавання магнію на резистентність до інсуліну у людей. Дослідники зазначили: «Мінерали відіграють певну роль у порушеннях обміну глюкози у людей».
Магній, зокрема, є широко вивченим мінералом, який застосовують у лікуванні гіперглікемії, гіперінсулінемії та дії інсулінорезистентності (ІР). Дані цього систематичного огляду доводять переваги додавання магнію у зменшенні ІР у пацієнтів із гіпомагніємією.
А позаяк дефіцит магнію пов’язаний із резистентністю до інсуліну, що спричиняє діабет 2-го типу, дослідники припустили, що підвищений вміст магнію може бути корисним у запобіганні цим ускладненням для здоров’я.
Вони показали, що ризик розвитку діабету 2-го типу на 4 % нижчий із кожними додатковими 50 мг на день споживання магнію.
Існує все більше доказів того, що серйозні дефіцити магнію в їжі людей пов’язані з підвищеним ризиком для основних станів. До продуктів, багатих магнієм, належать: злаки (гречка, коричневий рис, ячна крупа, вівсянка); висівки (рисові, пшеничні); гіркий шоколад; овочі (авокадо); зелень (петрушка, шпинат, щавель, базилік, коріандр, сушена зелень); горіхи (фундук, мигдаль, кеш’ю); бобові (сочевиця, квасоля, горох); насіння (гарбузове, кунжут, соняшникове); фрукти (кавун, банани, хурма, сухофрукти); жирна риба.
Магній — важливий мінерал, якого багато хто може отримувати недостатньо, він може допомогти поліпшити настрій і зменшити симптоми депресії та тривоги.
Як повідомляв «Міст», ожиріння, діабет і пришвидшене старіння — наслідки недосипання.

Олена Івашків, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply