Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Комісія з поширення коронавірусу оприлюднила звіт

Автор:

|

Січень 31, 2021

|

Рубрика:

Комісія з поширення коронавірусу оприлюднила звіт

Експерти незалежної комісії, створеної Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) закинули Китайській Народній Республіці (КНР) занадто повільне реагування на поширення Covid-19 на початковому етапі. «Глобальному розповсюдженню епідемії сприяло те, що її здебільшого приховували в перші дні, коли вірус виявили в Ухані», — зазначили експерти. За їхньою оцінкою, у КНР були можливості, щоби швидше реагувати на ранні сигнали.
Водночас комісія розкритикувала ВООЗ за те, що та надто пізно скликала засідання комітету з надзвичайних ситуацій — лише 22 січня минулого року. І лише тижнем пізніше організація оголосила надзвичайну ситуацію у сфері охорони здоров’я та найвищий рівень небезпеки. «Незрозуміло, чому обидва кроки не були зроблені раніше», — йдеться у звіті. У комісії вказали на недоліки глобальної системи попередження про пандемію. «ВООЗ не мала достатньо можливостей для виконання цієї роботи», — зазначили експерти.
Незалежна комісія з оцінки готовності до пандемії і заходів у відповідь ВООЗ створила торік у липні для аналізу зусиль світової спільноти у боротьбі з пандемією коронавірусу. Її співголовами обрали Гелен Кларк, колишню прем’єрку Нової Зеландії, та Елен Джонсон-Серліф, колишню президентку Ліберії.
Як повідомляв «Міст», у Великій Британії виявили новий штам коронавірусу.

Оксана Сопрович, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply