Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Команда лікарів зі США оперує у Львові дітей

Автор:

|

Листопад 13, 2021

|

Рубрика:

Команда лікарів зі США оперує у Львові дітей

6 листопада до львівської Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги приїхала команда фахівців зі США, яка спільно з львівськими лікарями оперує дітей із різними кардіохірургічними проблемами. Для оперативних втручань відібрали 25 дітей з важкими вадами серцево-судинної системи. Серед них і дітей, яким відмовили в операції в інших медичних закладах чи не змогли допомогти.
Як повідомив Віталій Петров, кардіохірург шпиталю, колеги зі США працюватимуть у Львові до 20 листопада, загалом запланували прооперувати 25 дітей з важкими вадами. «До нас приїхали фахівці благодійної організації Біла Новіка, відомого американського кардіохірурга, який заснував цю організацію ще у середині 1990-х рр. До цієї організації входять лікарі з різних клінік США і вони допомагають хворим дітям із кардіохірургічними проблемами з різних країн світу: діагностують, консультують і оперують», — каже д-р Петров.
До складу команди, яка приїхала до Львова, входить 12 лікарів: кардіохірурги, анестезіологи, реаніматологи, медсестри. Ця команда в Україні вже працювала: в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова в Києві, і в Харкові. У Львові вона працює вперше.
Як повідомляв «Міст», до Посольства України в США завітали американські лікарі-волонтери.

Олександра Баландюх, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply