Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Коли потрібно снідати, якщо хочете схуднути

Автор:

|

Грудень 06, 2022

|

Рубрика:

Коли потрібно снідати, якщо хочете схуднути

Правильний дієтичний сніданок відіграє важливу роль в процесі схуднення. Так вважає більшість дієтологів. Але чи має значення, о котрій годині починаєте снідати? Дієтологиня Павітра Радж вважає, що сніданок — це переривання десятигодинного голодування (приміром, якщо людина повечеряла о 20.00, то буде снідати через 10-12 годин, тобто десь о 8.00 ранку). Також сніданок можна назвати особливим часом для людського організму, коли поживні речовини засвоюються найкраще та найшвидше, про нього не варто забувати. Особливо, якщо бажаєте схуднути. Дієтологиня стверджує, що найкраще снідати в період між сьомою та дев’ятою годинами ранку або впродовж двох годин після того, як прокинулися.
Про те, що це найкращий проміжок часу для сніданку, каже й дієтолог Камаль Ядав. Він також додає: чим раніше ви поснідаєте, тим краще для метаболізму, адже правильний дієтичний сніданок допомагає зменшити апетит, тобто ви не будете так нестерпно відчувати голод протягом всього дня.
Намагайтесь підбирати сніданок із високим вмістом білка, адже він запобігає накопиченню великої кількості жиру в організмі. Не забудьте й про вуглеводи — вони дадуть таку необхідну для діяльності енергію.
Які варіанти сніданку наддаються для схуднення? Дієтологи впевнені, що до першого приймання їжі потрібно додати всі групи продуктів (вуглеводи, білки, клітковина). До прикладу: овочевий сендвіч із багатозерновим хлібом і склянка рослинного молока; вівсянка з молоком, йогуртом чи іншим кисломолочним продуктом; кіноа з овочами на пару; яєчня з овочами на основі молока.
Дієтологи також наголошують, що немає нічого кращого для організму, ніж почати день зі здорового дієтичного сніданку.
Як повідомляв «Міст», найкращий сніданок — із високим вмістом білка

Тетяна Мележик, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply